Przybory kuchenne

Nie da się ukryć, że jest to szczególne miejsce w każdym domu. To tutaj przygotowuje się potrawy do posiłków z rodziną, często zresztą pomieszczenie to jest połączone z jadalnią i to w nim spożywa się śniadania, obiady oraz pije kawę z bliskimi. To dlatego tak ważne są odpowiednie przybory i akcesoria kuchenne, które pozwolą utrzymać ład i porządek w pomieszczeniu oraz pomogą w przyrządzaniu posiłków.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi standardowe akcesoria i przybory kuchenne, takie jak ceramiczne moździerze, młynki do pieprzu i soli, łopatki, tłuczki, ubijaki i tarki czy wyciskarki do cytryny. Posiadamy jednak również wykonane z ceramiki patery na ciasto i wypieki oraz ociekacze do naczyń z podstawką i odpływem.

Wyposażenie kuchni składające się na naszą ofertę tworzą również akcesoria, które umożliwiają segregację przypraw i żywności. Proponujemy nie tylko słoiki do przechowywania żywności o różnych objętościach oraz hermetyczne pojemniki na żywność i słoiki do przypraw, ale również ceramiczne pojemniki na masło, szklane butelki na oliwę lub ocet z pałąkiem oraz butelki do nalewek. Ciekawym rozwiązaniem są także słoje z kranem, które idealnie nadają się do owocowych lemoniad lub wina.

Ofertę przyborów i wyposażenia kuchni uzupełniają różnego rodzaju formy do pieczenia, garnki, wagi i miarki oraz termometry i minutniki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  <script type="text/javascript">
  var ZCallbackWidgetLinkId = '45ccbf4ed81195096caf4ae09238472c';
  var ZCallbackWidgetDomain = 'my.zadarma.com';
  (function(){
    var lt = document.createElement('script');
    lt.type ='text/javascript';
    lt.charset = 'utf-8';
    lt.async = true;
    lt.src = 'https://' + ZCallbackWidgetDomain + '/callbackWidget/js/main.min.js';
    var sc = document.getElementsByTagName('script')[0];
    if (sc) sc.parentNode.insertBefore(lt, sc);
    else document.documentElement.firstChild.appendChild(lt);
  })();
  </script>