Akcesoria łazienkowe

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wyposażenie do różnego rodzaju pomieszczeń domowych. Oferujemy między innymi liczne, funkcjonalne i estetyczne akcesoria do łazienki. Proponowane przez nas wyposażenie łazienki umożliwia utrzymanie porządku w pomieszczeniu i przechowanie wszystkich niezbędnych kosmetyków i przyborów w jednym miejscu. Posiadamy bowiem zarówno męskie, jak i damskie kosmetyczki z wieloma przegródkami lub w wersji kuferek.

W naszym sklepie można również zakupić akcesoria łazienkowe, które pomogą w zachowaniu estetycznego i schludnego wyglądu każdego dnia. Do takich akcesoriów można zaliczyć na przykład szczotki do włosów z elektromasażem wibracyjnym, lusterka kosmetyczne czy słuchawkę prysznicową filtrującą.

Zdarza się, że problemem w tym pomieszczeniu jest niewystarczająca liczba wieszaków. Sytuacja taka może mieć miejsce przy powiększającej się rodzinie lub w czasie przyjazdów gości. Montowanie nowych wieszaków jest czasochłonne oraz wymaga ingerowania w ścianę. W naszym sklepie znajdują się natomiast bezinwazyjne wieszaki na drzwi, na których można powiesić dodatkowy ręcznik lub szlafrok, a także wytrzymałe wieszaki z przyssawką.

Oferowane wyposażenie łazienek uzupełniają przedmioty niezbędne do prania i suszenia ubrań. Proponujemy pojemne, ośmiolitrowe miski na pranie, klamerki oraz składane suszarki o różnych rozmiarach, które można wystawić na balkon.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
<script type="text/javascript">
var ZCallbackWidgetLinkId = '45ccbf4ed81195096caf4ae09238472c';
var ZCallbackWidgetDomain = 'my.zadarma.com';
(function(){
  var lt = document.createElement('script');
  lt.type ='text/javascript';
  lt.charset = 'utf-8';
  lt.async = true;
  lt.src = 'https://' + ZCallbackWidgetDomain + '/callbackWidget/js/main.min.js';
  var sc = document.getElementsByTagName('script')[0];
  if (sc) sc.parentNode.insertBefore(lt, sc);
  else document.documentElement.firstChild.appendChild(lt);
})();
</script>