Do domu

Przybory kuchenne, akcesoria łazienkowe, zabawki czy artykuły do pielęgnacji psów i kotów – w ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo różnorodne wyposażenie domu. Pozwoli ono nie tylko utrzymać w mieszkaniu ład i porządek, ale również umożliwi rodzicom realizację swoich hobby, a dzieciom bezpieczną zabawę.

Kuchnia jest jednym z centralnych pomieszczeń w mieszkaniu, dlatego powinna być wyposażona wyjątkowo dobrze. To tutaj przyrządza się posiłki, spożywa obiady z bliskimi, czasami również przesiaduje ze znajomymi. Wśród dostępnych u nas akcesoriów domowych można znaleźć artykuły, które ułatwią i umilą czas spędzany w kuchni. Posiadamy m.in. kubki ceramiczne, porcelanowe wazy o różnych kształtach i patery na ciasto, pojemniki na masło i żywność, ale także artykuły do domu do czyszczenia powierzchni i blatów – gąbki i ścierki.

W naszym sklepie internetowym można znaleźć wszystko do domu – oferujemy bowiem również wieszaki do łazienki, kosmetyczki, klamerki i suszarki, lustra i szczotki, które tworzą niezbędne wyposażenie łazienki. Akcesoria domowe to jednak również zabawa i dbanie o własne zwierzęta. Dlatego w asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także zabawki dla dzieci oraz łopatki do kuwety, worki do zbierania odchodów czy grzebienie. Dzięki nim nie tylko pies czy kot będzie zawsze zadbany, ale w porządku będzie utrzymany cały ogród i okolica dokoła budynku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  <script type="text/javascript">
  var ZCallbackWidgetLinkId = '45ccbf4ed81195096caf4ae09238472c';
  var ZCallbackWidgetDomain = 'my.zadarma.com';
  (function(){
    var lt = document.createElement('script');
    lt.type ='text/javascript';
    lt.charset = 'utf-8';
    lt.async = true;
    lt.src = 'https://' + ZCallbackWidgetDomain + '/callbackWidget/js/main.min.js';
    var sc = document.getElementsByTagName('script')[0];
    if (sc) sc.parentNode.insertBefore(lt, sc);
    else document.documentElement.firstChild.appendChild(lt);
  })();
  </script>