Moskitiera refleksyjna 130x150cm Zatrzymuje komary, muchy i inne owady! (nawet najmniejsze meszki). Chroni przed promieniami słonecznymi! (obniża temperaturę w nasłonecznionych pomieszczeniach) Daje ochronę termiczną! Maskuje obraz od zewnątrz kiedy od środka nie widać jej na oknie (efekt lustra weneckiego!)

Wspaniały wysoko jakościowy wyrób! Jeśli potrzebujesz ochronić się przed owadami lub słońcem lub wyraźnie zmniejszyć temperaturę w pomieszczeniu lub po prostu zabezpieczyć się przed wzrokiem wścibskich to jest to wyrób dla Ciebie!!!! Moskitiera, którą oferuję na tej aukcji jest przedmiotem najwyższej jakości. Możliwość łatwego przycięcia do pożądanego rozmiaru

OPAKOWANIE MOSKITIERY ZAWIERA:

  • Specjalną łopatkę montażową
  • Samoklejące taśmy rzepowe do mocowania
  • Bardzo prostą instrukcję montażu w obrazkach
  • W zestawie są wszystkie elementy niezbędne do zamontowania

 

Moskitierę można zamontować za pomocą specjalnej taśmy, która znajduje się w zestawie Montaż jest niezwykle estetyczny i co ważne łatwy dla każdego.

Można używać na drzwi, okna, balkon, ochrona przed owadami, moskitiera na okno, środek przeciw komarom, na komary, łapka na muchy, moskitiera na drzwi tarasowe, siatka na komary siatka na okno, siatka na balkon, moskitiera na balkon, moskitiera na okno przeciw owadom na owady owadobójcza ochrona przed owadami , komarami osami przeciw ukąszeniom owadów przeciw skutkom ukąszeń, na plagę owadów, przeciw owadom, zatrzymuje owady, na okno na drzwi i na balkon, balkonowa moskitiera balkonowa siatka balkonowa siatka na owady.