Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia:

Pasuje do wszystkich pochłaniaczy na rynku -na saszetkę. Rewelacyjny wkład wystarczający do 3 miesięcy koniec z nadmierną wilgocią.

CZEMU WARTO JEST UŻYWAĆ NASZYCH WKŁADÓW?

Para wodna i wilgoć gromadzi się w wilgotnych pomieszczeniach też w kuchni i łazienek z oknami z PCV. Nadmiar pary gromadzi się w trakcie gotowania, prania, suszenia, mycia się domowników. Człowiek oddychając sam produkuje parę wodną.

JAK TO DZIAŁA?

Już po kilku dniach poprzez otwór w górnej części pojemnika, wysoko skuteczny granulat doprowadza wilgotność powietrza do poziomu odpowiedniego dla zdrowia. Odprowadzana wilgoć zbiera się jako ciecz w dolnej części pojemnika, który co jakiś czas opróżniamy.Pochłaniacz usuwa nadmiar wilgoci z powietrza, do momentu, aż zostanie osiągnięty optymalny dla ludzi klimat, w którym wilgotność nie przekracza 55-65 proc. Wtedy urządzenie przestaje działać, nie dopuszczając do nadmiernego wysuszenia powietrza. Pierwsze efekty działania w postaci skroplenia wody do pojemnika widoczne są dopiero po kilku dniach od momentu zainstalowania pochłaniacza, jednak proces absorpcji wilgoci zaczyna się natychmiast po zetknięciu się granulatu z wilgotnym powietrzem (pochłaniacz zwiększa swoją wagę). Preparat wystarcza na pomieszczenie o kubaturze do 35 m3 (18 m2 powierzchni) przez 3 miesiące.