loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00
 • Szukaj
UNIWERSALNY POCHŁANIACZ WILGOCI PRIMACOL Z WKŁADEM 450g SREBRNY
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:19,00
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

 • Opis produktu

UNIWERSALNY POCHŁANIACZ WILGOCI
PRIMACOL Z WKŁADEM 450g
REWELACYJNY WKŁAD WYSTARCZAJĄCY DO 2-3 MIESIĘCY
ZAPEWNIJ SOBIE IDEALNY KLIMAT DO ŻYCIA JUŻ DZIŚ!
KONIEC Z NADMIERNĄ WILGOCIĄ!

Prawidłowa wilgotność w zamkniętym pomieszczeniu powinna się mieścić w granicach 30-65%. Optymalna wilgotność dla człowieka to 40-60% i jednocześnie taki jej poziom jest korzystny dla ubrań, książek, mebli oraz podłóg.

Zawilgocone ściany, meble i posadzki łatwo stają się siedliskiem bakterii, pleśni i grzybów. A domownicy z astmą czy alergiami są narażeni na częstsze ataki dolegliwości!

Nie pozwól, aby Twój dom stał się WYLĘGARNIĄ wirusów bakterii, pleśni i grzybów!

Pochłaniacz wilgoci firmy Primacol idealnie sprawdza się w kuchni, pokojach, łazienkach, piwnicach - w miejscach powstawania nadmiernej wilgoci. Kontroluje i samodzielnie reguluje wilgotność powietrza. Łatwy do ustawienia i używania. Zapobiega skraplaniu się powietrza, powstawania pleśni, korozji, korozji plamistej oraz zapachowi stęchlizny. Zależnie od wilgotności powietrza pochłaniacz zaczyna działać już po kilku dniach.

CO SPRAWIA ŻE POCHŁANIACZ PRIMACOL JEST TAK WYJĄTKOWY?

Kontroluje i samodzielnie reguluje wilgotność powietrza, skuteczny przez około 2-3 miesięcy (w zależności od wilgotności), łatwy do ustawienia i używania - działa bez użycia prądu, zapobiega skraplaniu się powietrza, zaparowaniu okien, powstawaniu pleśni, korozji, korozji plamistej oraz zapachowi stęchlizny, w zależności od wilgotności powietrza pochłaniacz powietrza zaczyna działać już po kilku dniach, pochłaniacz wilgoci jest produktem o działaniu naturalnym. podczas działania pochłaniacz wilgoci jest całkowicie bezpieczny. nie emituje żadnych zapachów ani szkodliwych substancji. produkt posiada atest PZH.

DLACZEGO WARTO JEST UŻYWAĆ POCHŁANIACZ PRIMACOL?

Para wodna gromadzi się w wilgotnych pomieszczeniach, piwnicach, warsztatach, garażach, w pomieszczeniach pozbawionych prawidłowej rotacji powietrza: kuchnie i łazienki z oknami z PCV. Nadmiar pary gromadzi się w trakcie gotowania, prania, suszenia, mycia się domowników. Człowiek oddychając sam produkuje parę wodną.

JAK TO DZIAŁA?

Już po kilku dniach poprzez otwór w górnej części pojemnika, wysoko skuteczny granulat doprowadza wilgotność powietrza do poziomu odpowiedniego dla zdrowia. Odprowadzana wilgoć zbiera się jako ciecz w dolnej części pojemnika, który co jakiś czas opróżniamy. Pochłaniacz usuwa nadmiar wilgoci z powietrza, do momentu, aż zostanie osiągnięty optymalny dla ludzi klimat, w którym wilgotność nie przekracza 55-65 proc. Wtedy urządzenie przestaje działać, nie dopuszczając do nadmiernego wysuszenia powietrza.

Pierwsze efekty działania w postaci skroplenia wody do pojemnika widoczne są dopiero po kilku dniach od momentu zainstalowania pochłaniacza, jednak proces absorpcji wilgoci zaczyna się natychmiast po zetknięciu się granulatu z wilgotnym powietrzem (pochłaniacz zwiększa swoją wagę). Preparat wystarcza na pomieszczenie o 20m2 powierzchni przez 2-3 miesiące (w zależności od wilgotności).

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Wysokość max: 20 cm+-5%
 • Szerokość max: 15 cm +-5%
 • Głębokość max: 8,5 cm +-5%
 • Waga: 115g + 450g WKŁAD