W skład zestawu wchodzą dwie farby: tablicowa 0,75l (czarna lub zielona) + magnetyczna 0,75l + gratis pudełko 6 kolorowych kred.

Farba magnetyczna

Dzięki farbie magnetycznej zamienisz każdą ścianę w powierzchnię magnetyczną. Magnetic Paint jest farbą podkładową pod farby akrylowe może być też stosowana do farby to tablic zamieniając powierzchnię w tablicę!

Farba tablicowa

Farba tablicowa pozwoli dziecku wykreować swój własny świat. Pokój dla dziecka stanie się dzięki niej bardziej kolorowy i przyjazny pociechom, które będą w nim mieszkały. Farba tablicowa może być zastosowana w różnych miejscach - na ścianach, frontach mebli, stolikach a więc właściwie wszędzie tam, gdzie nam podpowie wyobraźnia. Dzięki niej ściana w pokoju Twojego dziecka nabierze wymiaru spełnionego marzenia. Dziecko będzie mogło malować, rysować i przyczepiać zdjęcia, pocztówki lub swoje obrazki. Wystarczy, że urządzając pokój najpierw położy się farbę magnetyczną a później dopiero farbę tablicową.!

Gdzie znajduje zastosowanie farba magnetyczna lub tablicowa?

W szkołach W przedszkolach W pokojach dziecinnych W miejscu pracy W biurze Farba magnetyczna nie zawiera ołowiu, rozpuszczalników ani innych szkodliwych substancji lotnych. Potrafi sprawić, że ściana uzyskuje właściwości takie jak powierzchnia lodówki – przyciąga magnesy.

W domu stosując ją, w łatwy sposób można dekorować ściany zdjęciami, literami, pracami plastycznymi dzieci unikając przy tym stosowania pinezek, kleju i taśm, które niszczą i brudzą powierzchnię.

W korytarzu na wydzielonym fragmencie ściany, można umieszczać wiadomości dla współmieszkańców, notatki, korespondencję lub rachunki. Zastosowanie farby magnetycznej w biurze, salach konferencyjnych oraz szkoleniowych pozwala na uzyskanie dużego i praktycznego obszaru roboczego, gdzie jest potrzeba korzystania z dużych ilości notatek, drukowanych materiałów, wykresów, zestawień.Natomiast zastosowanie jej w sklepie lub salonie sprzedaży pozwoli na wyeksponowanie informacji o promocjach i przecenach dla klientów.

Można ją stosować na wszystkich powierzchniach, które można malować farbami akrylowymi, w tym na powierzchnie cementowe, murowane, płyty gipsowe i gipsowo-kartonowe oraz tynki. Farbę magnetyczną należy pokryć farbami powierzchniowymi uzyskując jednolity kolor na ścianie.