FOLIA W PŁYNIE IZOLANIT - 30 kg mrozoodporna do wewnątrz i na zewnątrz Bardzo wydajna 1,1kg/m2 - przy dwóch warstwach.

Folia w płynie IZOLANIT - TO wysokiej jakości uszczelniającą gotową do użycia płynną masą dedykowaną do wykonywania hydroizolacji wewnętrznych i zewnętrznych ścian, stropów a zwłaszcza tarasów. Oraz wszystkich ścian i konstrukcji w gruncie np. ścian oporowych. Niezbędna do uszczelnień stropów garaży podziemnych Niezbędna do izolacji pod płytkami ceramicznymi na balkonach, tarasach. Szczególnie niezbędna jako izolacja na płytach gipsowo – kartonowych, na które będą nakładane płytki ceramiczne.

Folia - to mieszanina wysokiej jakości spoiwa polimerowego, wypełniaczy mineralnych i środków modyfikujących. Po wyschnięciu jest nieprzepuszczalna dla wody. Ma znakomitą przyczepność, do wszystkich materiałów. Eliminuje powstawanie pęknięć materiałów okładzinowych, będące wynikiem różnej rozszerzalności cieplnej podłoża podłoża i okładzin, np. płytek. Po wyschnięciu jest mrozoodporna.

Folie - można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Przygotowanie podłoża Podłoże suche, wolne od spękań i kurzu i tłuszczu. Spękania i ubytki wcześniej zaszpachlować. Podłoża chłonne zagruntować Naroża wzmocnić elastyczną taśmą sanitarną, wtapiając jej krawędzie w masę.

<script type="text/javascript">
var ZCallbackWidgetLinkId = '45ccbf4ed81195096caf4ae09238472c';
var ZCallbackWidgetDomain = 'my.zadarma.com';
(function(){
  var lt = document.createElement('script');
  lt.type ='text/javascript';
  lt.charset = 'utf-8';
  lt.async = true;
  lt.src = 'https://' + ZCallbackWidgetDomain + '/callbackWidget/js/main.min.js';
  var sc = document.getElementsByTagName('script')[0];
  if (sc) sc.parentNode.insertBefore(lt, sc);
  else document.documentElement.firstChild.appendChild(lt);
})();
</script>