Farba magnetyczna

Dzięki farbie magnetycznej zamienisz każdą ścianę w powierzchnię magnetyczną. Magnetic Paint jest farbą podkładową pod farby akrylowe może być też stosowana do farby to tablic zamieniając powierzchnię w tablicę!

Farba tablicowa

Farba tablicowa pozwoli dziecku wykreować swój własny świat. Pokój dla dziecka stanie się dzięki niej bardziej kolorowy i przyjazny pociechom, które będą w nim mieszkały. Farba tablicowa może być zastosowana w różnych miejscach - na ścianach, frontach mebli, stolikach a więc właściwie wszędzie tam, gdzie nam podpowie wyobraźnia. Dzięki niej ściana w pokoju Twojego dziecka nabierze wymiaru spełnionego marzenia. Dziecko będzie mogło malować, rysować i przyczepiać zdjęcia, pocztówki lub swoje obrazki. Wystarczy, że urządzając pokój najpierw położy się farbę magnetyczną a później dopiero farbę tablicową.!

Gdzie znajduje zastosowanie farba magnetyczna lub tablicowa?

 • W szkołach
 • W przedszkolach
 • W pokojach dziecinnych
 • W miejscu pracy
 • W biurze

 

Farba magnetyczna nie zawiera ołowiu, rozpuszczalników ani innych szkodliwych substancji lotnych. Potrafi sprawić, że ściana uzyskuje właściwości takie jak powierzchnia lodówki – przyciąga magnesy.

W domu stosując ją, w łatwy sposób można dekorować ściany zdjęciami, literami, pracami plastycznymi dzieci unikając przy tym stosowania pinezek, kleju i taśm, które niszczą i brudzą powierzchnię. W korytarzu na wydzielonym fragmencie ściany, można umieszczać wiadomości dla współmieszkańców, notatki, korespondencję lub rachunki. Zastosowanie farby magnetycznej w biurze, salach konferencyjnych oraz szkoleniowych pozwala na uzyskanie dużego i praktycznego obszaru roboczego, gdzie jest potrzeba korzystania z dużych ilości notatek, drukowanych materiałów, wykresów, zestawień. Natomiast zastosowanie jej w sklepie lub salonie sprzedaży pozwoli na wyeksponowanie informacji o promocjach i przecenach dla klientów. Można ją stosować na wszystkich powierzchniach, które można malować farbami akrylowymi, w tym na powierzchnie cementowe, murowane, płyty gipsowe i gipsowo-kartonowe oraz tynki. Farbę magnetyczną należy pokryć farbami powierzchniowymi uzyskując jednolity kolor na ścianie.

<script type="text/javascript">
var ZCallbackWidgetLinkId = '45ccbf4ed81195096caf4ae09238472c';
var ZCallbackWidgetDomain = 'my.zadarma.com';
(function(){
  var lt = document.createElement('script');
  lt.type ='text/javascript';
  lt.charset = 'utf-8';
  lt.async = true;
  lt.src = 'https://' + ZCallbackWidgetDomain + '/callbackWidget/js/main.min.js';
  var sc = document.getElementsByTagName('script')[0];
  if (sc) sc.parentNode.insertBefore(lt, sc);
  else document.documentElement.firstChild.appendChild(lt);
})();
</script>