Pochłaniacz DryBoots pozwala łatwo i wygodnie wyeliminować z butów wilgoć i nieprzyjemny zapach. Dzięki zastosowaniu środka absorbującego produkt pochłania nieprzyjemną woń, przyczyniając się do poprawy komfortu użytkowania butów i wydłużając ich żywotność. DryBoots nadaje się do każdego rodzaju obuwia, sprzętu sportowego takiego jak buty narciarskie i rolki, a także do usuwania wilgoci z szafek na buty. Produkt przyjazny dla środowiska, bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Zawartość opakowania: 2 sztuki.

Wiele osób zmaga się z wilgocią w butach, spowodowaną nie tylko warunkami atmosferycznymi, czy wzmożonym wysiłkiem fizycznym, ale też nadmierną potliwością stóp lub koniecznością chodzenia w butach przez cały dzień, bez ich zdejmowania. DryBoots jest odpowiedzią na te problemy. W przeciwieństwie do większości produktów tego typu dostępnych na rynku, działających na zasadzie dezodorantu i maskujących nieprzyjemne zapachy, DryBoots ma formę saszetki zawierającej absorbent, który faktycznie wchłania wilgoć i zapachy. Saszetki DryBoots wystarczy umieścić w butach i zostawić na kilka godzin, najlepiej na noc. Zastosowanie pochłaniacza DryBoots pozwala nie tylko wyeliminować dyskomfort związany z wilgocią i nieprzyjemnymi zapachami (np. potu i stęchlizny), ale też zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni, tym samym zapewniając właściwą higienę stóp.

Dzięki DryBoots buty dłużej zachowują dobry stan i neutralny zapach. DryBoots nie wymaga zasilania, dzieki czemu jest bardzo wygodny w użyciu. Doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju wycieczkach i wyjazdach. Pochłaniacz nadaje się do każdego obuwia oraz sprzętu sportowego, jak na przykład: łyżwy, rolki, buty narciarskie i inne. Można stosować go również do usuwania nadmiaru wilgoci i nieprzyjemnych zapachów z szafek na obuwie. Produkt bezpieczny dla środowiska, nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt.

NA CO DZIEŃ I DO WĘDRÓWKI

Nawet podczas codziennego noszenia butów może się w nich zbierać wilgoć i powstawać nieprzyjemny zapach. Korzystanie z pochłaniacza DryBoots pozwala wyeliminować te objawy, poprawiając komfort użytkowania butów i przedłużając ich żywotność nawet po intensywnych wędrówkach w górach.

PO TRENINGU

Aktywne spędzanie czasu sprzyja obfitemu poceniu się stóp. DryBoots usuwa wilgoć i zapach potu, dzięki czemu przechowywanie obuwia sportowego staje się mniej kłopotliwe. Zastosowanie pochłaniacza w samej szafce na buty zapobiega powstawaniu w niej zapachu stęchlizny oraz rozwojowi grzybów i pleśni.

NA ŚNIEGU I W WODZIE

Po całym dniu spędzonym na nartach lub wędkowaniu suszenie butów jest koniecznością. Saszetki z absorbentem wystarczy umieścić w butach i zostawić na noc. Ponieważ DryBoots nie korzysta z zasilania, można z niego korzystać w dowolnym miejscu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...