Wczytuję dane...

POJEMNIK FERMENTACYJNY 30L Z POKRYWĄ
Z NADRUKOWANĄ SKALĄ
(Z DWÓCH STRON POJEMNIKA)
+ KRANIK SPUSTOWY Z USZCZELKĄ
+ GRATIS: ALKOHOLOMIERZ 0-96%

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:

  • POJEMNIK FERMENTACYJNY 30L Z NADRUKOWANĄ SKALĄ - Tworzywo, z którego wykonane są pojemniki charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością. Pojemniki posiadają atest PZH dopuszczający je do kontaktu z produktami spożywczymi. Pojemniki są odporne na przebarwienia powstające w wyniku kontaktu z garbnikami pochodzącymi z owoców. Biała barwa pojemnika nie jest przypadkowa, gdyż tworzywo w każdym innym kolorze może pod wpływem powstającego alkoholu ulec odbarwieniu, czego konsekwencją może być przeniknięcie trujących substancji barwnikowych do wina. W pojemniku znajduję się otwór na kranik oraz rurkę fermentacyjną.
  • KRANIK SPUSTOWY Z USZCZELKĄ - Niezastąpiony osprzęt do rozlewu - kranik montujemy przy dnie pojemnika fermentacyjnego. Służy do zlewania uwarzonego piwa lub przefermentowanego wina do butelek lub innego naczynia.
  • GRATIS-  ALKOHOLOMIERZ 0-96% - (Areometr) wyskalowny jest w 20°C - co oznacza iż pomiar powinno i należy wykonywać w momencie kiedy spirytus lub czyste wódki mają temperaturę 20°C. Wtedy odczyt z pionowej skali areometru jest rzeczywisty do stężenia alkoholu w badanym "medium".