loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00
 • Szukaj
ZESTAW WINIARSKO - PIWOWARSKI: POJEMNIK 30L + KOREK + RURKA + KRANIK
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:29,99
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

ZESTAW WINIARSKO - PIWOWARSKI
POJEMNIK FERMENTACYJNY 30L Z NADRUKOWANĄ SKALĄ (Z DWÓCH STRON POJEMNIKA)
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:
    KRANIK SPUSTOWY 3/4" OBROTOWY Z USZCZELKĄ
    RURKA FERMENTACYJNA Z KORKIEM ZABEZPIECZAJĄCYM
    KOREK DO POJEMNIKA FERMENTACYJNEGO (DO KAŻDEGO KRANU DODAJEMY ZAPASOWĄ USZCZELKĘ!)
UWAGA! KUPUJĄ PAŃSTWO POJEMNIK Z NAWIERCONYMI OTWORAMI NA RURKĘ ORAZ KRAN!

POJEMNIK FERMENTACYJNY 30L Z NADRUKOWANĄ SKALĄ - Tworzywo, z którego wykonane są pojemniki charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością. Pojemniki posiadają atest PZH dopuszczający je do kontaktu z produktami spożywczymi. Pojemniki są odporne na przebarwienia powstające w wyniku kontaktu z garbnikami pochodzącymi z owoców. Biała barwa pojemnika nie jest przypadkowa, gdyż tworzywo w każdym innym kolorze może pod wpływem powstającego alkoholu ulec odbarwieniu, czego konsekwencją może być przeniknięcie trujących substancji barwnikowych do wina. W pojemniku znajduję się otwór na kranik oraz rurkę fermentacyjną.

RURKA FERMENTACYJNA PLASTIKOWA Z KORKIEM ZABEZPIECZAJĄCYM - Rurka fermentacyjna plastikowa wykonana z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego PVC, charakteryzującego się dużą wytrzymałością. Posiada duże banieczki, co zapewnia wolniejsze odparowywanie wody w czasie prowadzonej fermentacji. Rurki są dopasowane do korków gumowych do balonów lub korków do pojemników fermentacyjnych.

KRANIK SPUSTOWY 3/4; OBROTOWY Z USZCZELKĄ (DO KAŻDEGO KRANU DAJEMY ZAPASOWĄ USZCZELKĘ) - Niezastąpiony osprzęt do rozlewu - kranik montujemy przy dnie pojemnika fermentacyjnego. Służy do zlewania uwarzonego piwa lub przefermentowanego wina do butelek lub innego naczynia. Kran po zamontowaniu można bez problemu obracać na boki, co ułatwia przechowywanie pojemników na płaskiej powierzchni.

KOREK DO POJEMNIKA FERMETACYJNEGO - Dopasowany do otworu w pojemnikach fermentacyjnych.