Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia:

Sprzedawany w zestawie w skład, którego wchodzi: elastyczny wężyk PCV o długości 2 m i średnicy 8 mm, płytka oporowa (zapobiegająca przesuwaniu się wężyka podczas obciągu), rurka szklana (z otworem wlotowym kilka centymetrów od jej trzonu, w celu zapobiegnięcia zaciągania osadu z dna balonu), plastikowy zacisk (ułatwiający kontrolowanie szybkości zlewania płynu),

Charakterystyka produktu:

Dostępne w ofercie wężyki PCV i zestawy plastikowe do obciągu wykonane są z tworzyw, które posiadają atesty do kontaktu z produktami spożywczymi zawierającymi alkohol.

Użytkowanie:

Po rozpakowaniu wężyków należy je przepłukać gorącą wodą. Czynność tą wykonuje się w celu dezynfekcji oraz rozprostowania wszelkich zagięć, które powstały podczas magazynowania.

Po zmontowaniu zestawu:

  • końcówkę wężyka z rurką szklaną umieścić w balonie,
  • ustalić głębokość zanurzenia szklanej rurki, pomagając sobie przy tym płytką oporową (umieszczoną wzdłuż wężyka),
  • w przypadku Wbg zassać płyn z balonu i zamknąć zacisk,
  • w przypadku Wzg ścisnąć pompkę, zamknąć zacisk a następnie energicznym ruchem rozprężyć pompkę (do wężyka zostanie zassany płyn),
  • koniec wężyka włożyć do ustawionego niżej naczynia i zwolnić zacisk,

 

UWAGA:

Balon, z którego zlewa się płyn należy ustawić na większej wysokości niż odbieralnik. Wężyki należy każdorazowo przed użyciem przemywać gorącą wodą. Pozwoli to zapobiec zakażeniom i ułatwi właściwe uformowanie wężyka.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...