loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00
  • Szukaj
DROŻDŻE GORZELNICZE ALCOTEC VODKA STAR pure 10szt
    •  
    • poprzedni
Cena:69,00
  • Realizacja zamówienia: 3 dni

Polecamy
  • Opis produktu

Aktywne Drożdże Gorzelnicze ALCOTEC VODKA STAR stawia przede wszystkim na wysoką jakość. Drożdże stworzone do fermentacji sacharozy (do "cukrówek") potrafiące "przerobić " 6kg cukru w okresie 5-7 dni dająć moc 15%. Fermentacja przebiega spokojnie i czysto dzięki temu uzyskujemy alkohol wysokiej jakości.

Szybkość pracy - fermentacji nie ma absolutnie żadnego znaczenia w stosunku do jakości finalnego produktu – tutaj chodzi o dobór właściwych drożdży do wolnego czasu jakim dysponujemy.

PRZYGOTOWANIE: Rozpuścić odpowiednią ilość cukru w ciepłej wodzie. Dopełnić wodą do 25 litrów. Do nastawu o temperaturze 25-30°C dodać jedno opakowanie drożdży Turbo Star Vodka. Wymieszać przez 1 minute. Pozostawiać do fermentacji w temp. 22-25°C (niższa temeperatura = dłuższy czas fermentacji). Czas fermentacji wynosi około 5-6 dni.

Po każdej fermentacji zaleca się wyklarowanie nastawu Turbo Klarem 24h - jest to gwarancja, że nastaw będzie pozbawiony wszelakich zanieczyszczeń i drożdży, które w późniejszym procesie mogą oddawać swój smak i mogą przechodzić do finalnego produktu