loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00
  • Szukaj
BAŃKI CHIŃSKIE 24 PRÓŻNIOWE + 8 SZTUK KOŃCÓWEK MAGNETYCZNYCH
    •  
    • poprzedni
Cena:49,95
  • Realizacja zamówienia: 3 dni

Polecamy
  • Opis produktu

Stawianie baniej jest metodą leczniczą znaną od tysięcy lat. Za pomocą baniek można przywrócić prawidłowe działanie całego organizmu. Kuracja nimi zastosowana odpowiednio wcześnie bywa niekiedy skuteczniejsza od farmakologicznej do tej pory lekarze z krwi i kości przepisują bańki w celu wyleczenia zapalenia oskrzeli, zapalenia płuc oraz infekcji górnych dróg oddechowym czy przeziębienia. Podczas zabiegu końcówka uciska i stymuluje polem magnetycznym punkty akupunkturowe.

Postawienie baniek łagodzi również napięcia i stresy, poprawia też krążenie, dzięki czemu czujemy się pełni energii i rześcy. Stosowane także do masażu pleców, krótkotrwały masaż przynosi lepsze efekty niż 20 minutowy masaż klasyczny.

Nieoceniona są również w kosmetyce, a dokładnie zastosowanie jej w kuracji antycellulitowej. Pozwala pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii, oraz toksyn z organizmu. Bańki stosuje się również jako pierwszą pomoc w przypadku ukąszenia przez owady!

Stosowanie baniek lekarskich to tradycyjny, tani a przede wszystkim bardzo skuteczny sposób na wiele dolegliwości! Dzięki swej skuteczności łatwości obsługi i mnogości zastosowań znajdą zastosowanie i przyniosą ulgę w każdym domu!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...