Wczytuję dane...

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE DO BUTÓW
WALK FIT PLATINUM
PRODUKTY Z IMPORTU WŁASNEGO
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z RESZTA NASZEJ OFERTY

Dzięki wkładkom Platinum Walk Fit dr Gem możesz chodzić bezpiecznie i wygodnie. Wkładki ortopedyczne poprawiają postawę, stabilność oraz równowagę podczas chodzenia, biegania lub stania. Wkładki łagodzą kroki, poprawiają równowagę nóg, pleców, ramion, zmniejszają bóle stawów. Ponadto nanocząstki srebra w protetycznych wkładkach zapewniają skuteczne działanie przeciwbakteryjne i ochronę przed przykrymi zapachami. Protetyczne wkładki dr Gem wykonane są z elastycznego i wytrzymałego tworzywa, posiadają otwory wentylacyjne, które zmniejszają potliwość stóp. Dzięki wkładkom korygującym Walk Fit Platinum Dr Gem zaczniesz dbać o swoje nogi i prawidłową postawę ciała.

Wkładki Platinum Walk Fit dr Gem są przeznaczone dla obszaru pomiędzy piętą a środkiem stopy (wkładek nie wkładamy do końcówek palców w stopie, w przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek).

Zalety wkładek Platinum Walk Fit dr Gem:

 • wzmocnienie pięt i kostek,
 • równomiernie rozłożenie ciężaru na stopach,
 • ochrona stóp, nóg, kręgosłupa przed wstrząsami.,
 • zmniejszenie bólu stóp
 • amortyzacja stóp podczas uprawnia sportu,
 • usuwanie dyskomfortu podczas chodzenia.

Informacje o produkcie:

Przed włożeniem wkładek Platinum Walk Fit dr Gem usuń wkładki o podporach łukowatych ze swoich butów.

Przed włożeniem wkładek Platinum Walk Fit dr Gem do butów, należy upewnić się czy w naszych butach wbudowanych wkładek o podporach łukowatych na śródstopiu. Włożenie wkładek Platinum Walk Fit dr Gem bez wcześniejszego usunięcia wkładek w butach może spowodować znaczący dyskomfort podczas noszenia obuwia.

Regulowanie wkładek

Platinum Walk Fit dr Gem składają się z wymiennych wkładek: LOW (niski), MED (średni), HIGH (wysoki). Każda z wkładek zamiennych ma oznaczenie zamieszczone z tyłu wkładki. Aby zamienić wkładki, wystarczy odchylić górną część wkładek bazowych i umieścić, dociskając, wkładkę o odpowiedniej dla nas wysokości. Należy wypróbować każdą wysokość wkładek aby zobaczyć, w której wysokości czujemy się komfortowo. Noszenie wkładek można zacząć od poziomu LOW z czasem zmieniając na MED a następnie na HIGH.

Czas noszenia wkładek

Wkładki Platinum Walk Fit dr Gem zmieniają pozycję stóp, dlatego też musimy przyzyczajać stopy do wkładek stopniowo aby noszenie ich stało się wygodne przez cały dzień. Początkowo wkładki nosimy przez godzinę. Z czasem zwiększamy czas ich użytkowania o kolejną godzinę. Jeżeli podczas noszenia wkładek będzie odczuwalny ból, należy wówczas przerwać stosowanie wkładek i skonsultować się z lekarzem.

Bądź cierpliwy

Przyzwyczajenie stóp do wkładek Platinum Walk Fit dr Gem może zająć nawet 2-3 tygodnie. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć noszenie wkładek na poziomie LOW lub MED, po kilku tygodniach można zmienić wkładki na najwyższe – HIGH. Pamiętaj, że jeśli po kilku dniach noszenia nowych wkładek, będziesz odczuwać dyskomfort, wróć do MED lub LOW dla większego komfortu. Ważne jest, aby wybrać poziom wkładek, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich stóp.

Należy unikać zbyt wąskich butów

Platinum Walk Fit dr Gem mieszczą się w większości butów, z wyjątkiem tych zbyt wąskich. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji, należy spróbować swoich wkładek ortopedycznych z parą butów, które są luźniejsze i szersze.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
<script type="text/javascript">
var ZCallbackWidgetLinkId = '45ccbf4ed81195096caf4ae09238472c';
var ZCallbackWidgetDomain = 'my.zadarma.com';
(function(){
  var lt = document.createElement('script');
  lt.type ='text/javascript';
  lt.charset = 'utf-8';
  lt.async = true;
  lt.src = 'https://' + ZCallbackWidgetDomain + '/callbackWidget/js/main.min.js';
  var sc = document.getElementsByTagName('script')[0];
  if (sc) sc.parentNode.insertBefore(lt, sc);
  else document.documentElement.firstChild.appendChild(lt);
})();
</script>