Kup dla siebie lub na prezent!

Wkład w postaci saszetki zawiera kryształy, które pochłaniają wilgoć. Pochłaniacz zaczyna działać od razu po włożeniu wkładu w urządzeniu. Urządzenie jest dostosowane do pomieszczeń o powierzchni do 20m². W przypadku większych pomieszczeń należy zastosować dwa pochłaniacze, bądź też proces redukcji wilgoci będzie przebiegał nieoptymalnie. W standardowych warunkach, w pomieszczeniu 20m² jeden wkład wystarcza na ok. 2-3 miesiące ciągłej pracy urządzenia.

1. Natychmiastowe działanie Niesamowita najnowsza technologia z ultra-aktywnymi kryształami soli natychmiast redukuje wilgoć. Pierwsza kropla pojawia się w pojemniku już po 24 godzinach (dokładny czas w zależności od wilgotności powietrza i temperatury w pomieszczeniu).

2. Wysoka skuteczność System Ultra Absorpcji skutecznie pochłania nadmiar wilgoci z otoczenia. Wkłady należy wymieniać jedynie co 2-3 miesiące (dokładny czas w zależności od wilgotności powietrza i temperatury w pomieszczeniu).

3. Sposób działania Specjalne, higroskopijne kryształy soli we wkładach skutecznie absorbują nadmiar wilgoci w pomieszczeniu i zamieniają ją w płynny roztwór soli Pozbądź się raz na zawsze: zaparowanych szyb mokrych zgrzybiałych ścian wirusów i pleśni usuń przykre zapachy (również dymu papierosowego).... posiada wiele innych zalet stosowany w kuchni doceni nawet Twój cukier i przyprawy (które lubią się zbrylać od wilgoci...)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...