RELAKSUJĄCY MASAŻER
PRODUKTY Z IMPORTU WŁASNEGO
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z RESZTA NASZEJ OFERTY
UWAGA: Prezentowane barwy należy traktować jedynie poglądowo, gdyż na ocenę koloru wpływ mają np. ustawienia monitora (wyświetlacza, jasność/kontrast/temperatura barw), oświetlenie zewnętrzne.
MIX KOLORÓW - WYSYŁKA LOSOWO

Łatwy w użyciu i łatwy do przenoszenia. Pozwala na przeprowadzenie intensywnego masażu w domu, w pracy lub w trakcie podróży. Dzięki silnemu oddziaływaniu pozwala szybko pozbyć się bólu mięśni i sztywności karku.

Naśladuje profesjonalny masaż manualny. Został zaprojektowany w taki sposób, aby naśladować dłonie masażysty. Miękkie lecz mocne sylikonowe piłeczki umożliwiają sięgający głęboko masaż mięśni, który pozwoli szybko pozbyć się bólu i sztywności karku. Przynosi ulgę w bólu dzięki bezpośredniemu zastosowaniu ucisku i masażu określonych punktów karu i ramion. Znacząco zmniejsza odczuwanie bólu już po jednym zabiegu.

Stymuluje krążenie krwi, łagodzi ból mięśni, rozluźnia spięcia, redukuje zmęczenie, sztywność i ból karku. Przynosi ulgę także w przypadkach bólu głowy i migreny oraz w przypadku skręceń.

Pozwala dostosować intensywność zabiegu. Jego budowa umożliwia precyzyjne dostosowanie intensywności zabiegu do indywidualnych potrzeb. Wygodne i ergonomiczne uchwyty pozwalają na pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami zabiegu. Urządzenie pozwala na łatwe kontrolowanie położenia, kierunku i intensywności. Poczuj ulgę już po zaledwie pięciu minutach terapii.

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Szerokość: 19 cm +/- 5%
 • Wysokość: 35 cm +/- 5%

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
<script type="text/javascript">
var ZCallbackWidgetLinkId = '45ccbf4ed81195096caf4ae09238472c';
var ZCallbackWidgetDomain = 'my.zadarma.com';
(function(){
  var lt = document.createElement('script');
  lt.type ='text/javascript';
  lt.charset = 'utf-8';
  lt.async = true;
  lt.src = 'https://' + ZCallbackWidgetDomain + '/callbackWidget/js/main.min.js';
  var sc = document.getElementsByTagName('script')[0];
  if (sc) sc.parentNode.insertBefore(lt, sc);
  else document.documentElement.firstChild.appendChild(lt);
})();
</script>