Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24

10 SZT WYPALACZ SADZY - KOMINIARZ

Ekologiczny preparat ułatwiający czyszczenie kotła oraz komina. Pozwala wyeliminować twarde złogi osadów i szlaki, zanieczyszczenia przewodów kominowych sadzą oraz korozję metalowych elementów kotła i komina. Stosowanie Kominiarza-Wypalacza Sadzy poprawia wymianę ciepła, co pozwala zmniejszyć zużycie paliwa oraz emisji pyłów i gazów. Poprawia sprawność kotła, co eliminuje częste przestoje wymuszone przez zanieczyszczenie. Preparat można stosować w przypadku używania jako paliwa węgla kamiennego, węgla brunatnego, biomasy i innych paliw ekologicznych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedno opakowanie preparatu dodawać do płonącego paleniska (2-3 x na tydzień) – systematycznie przez cały sezon grzewczy. W przypadku kotła mocno zanieczyszczonego, preparat należy dawkować dwa razy dziennie przez okres co najmniej 14 dni.

TRWAŁOŚĆ:

18 miesięcy od daty otwarcia opakowania.

PRZECHOWYWANIE I MAGAZYNOWANIE:

Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-30 °C, w suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych i źródeł ciepła, gorących powierzchni i otwartego ognia. Nie magazynować razem z materiałami zapalnymi, utleniaczami, reduktorami. Chronić przed wilgocią.

BEZPIECZEŃSTWO PRACY:

Przy pracach należy nosić odpowiednie rękawice ochronne. Unikać kontaktu oczu i dróg oddechowych z powstałym w kotle gazem.

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Stan skupienia Ciało stałe drobnokrystaliczne
  • Barwa Jasnozielony
  • Zapach Bezzapachowy
  • Gęstość względna 1,85 +/- 0,05g/cm3
  • pH r-r wodnego 9,5
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...