loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00
  • Szukaj
DOPALACZ SADZY 40G CZYSTY PIEC I KOMIN WYPAL SADZĘ 10 SZTUK
    •  
    • poprzedni
Cena:20,00
  • Realizacja zamówienia: 3 dni

Polecamy
  • Opis produktu

Ekologiczny preparat ułatwiający czyszczenie kotła oraz komina. Pozwala wyeliminować twarde złogi osadów i szlaki, zanieczyszczenia przewodów kominowych sadzą oraz korozję metalowych elementów kotła i komina. Produkt polski. Oferta dotyczy 10 sztuk.

Stosowanie:

poprawia wymianę ciepła, co pozwala zmniejszyć zużycie paliwa oraz emisji pyłów i gazów. Poprawia sprawność kotła, co eliminuje częste przestoje wymuszone przez zanieczyszczenie. Preparat można stosować w przypadku używania jako paliwa węgla kamiennego, węgla brunatnego, biomasy i innych paliw ekologicznych.

Sposób użycia:

Jedno opakowanie preparatu dodawać do płonącego paleniska (2-3 x na tydzień) – systematycznie przez cały sezon grzewczy. W przypadku kotła mocno zanieczyszczonego, preparat należy dawkować dwa razy dziennie przez okres co najmniej 14 dni.

Trwałość:

18 miesięcy od daty otwarcia opakowania.

Przechowywanie i magazynowanie:

Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-30 °C, w suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych i źródeł ciepła, gorących powierzchni i otwartego ognia. Nie magazynować razem z materiałami zapalnymi, utleniaczami, reduktorami. Chronić przed wilgocią. Bezpieczeństwo pracy: Przy pracach należy nosić odpowiednie rękawice ochronne. Unikać kontaktu oczu i dróg oddechowych z powstałym w kotle gazem.