Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia:

TURBO SUSZARKA DO UBRAŃ - pozwoli w czasie chłodnych, deszczowych dni i nocy w bardzo któkim czasie wysuszyć ubrania, ręczniki, pościel itp. Umożliwia to specjalnie skonsturowany grzejnik, który w połączeniu z rozpraszaczem cyrkulacyjnym i odpowiednio dobranym układem otworów wylotowych utrzymuje wewnątrz pokrowca termicznego temperaturę ok. 75*C i zapewnia stałą cyrkulację powietrza, dzięki której wilgoć pochłaniania przez ciągle napływające suche i świerze powietrze zostaje natychmiast wydalona poza obręb pokrowca.

Pełen wkład standardowej pralki (ok. 5kg) po wcześniejszym jego odwirowaniu, zostanie wysuszony po ok. 2-2,5h. Czas suszenia może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od: ilości suszonych przedmiotów, stopnia wilgotności, grubości materiałów (np. ręczniki złożone kilkakrotnie, kieszenie grubych spodni itp.).

Z uwagi na warunki panujące wewnątrz pokrowca termicznego (temperatura ok. 75*C przez okres ok. 2h), suszone rzeczy są częściowo wyjławiane z bakterii. Ma to szczególne znaczenie przy suszeniu ubranek dziecięcych. Ubrania - np. koszule są po takim suszeniu znacznie mniej wygniecione ponieważ gorące powietrze nadmuchiwane jest od dołu i po rozbicu przez rozpraszacz termiczny płynie ku górze napełniając/nadmuchując suszone rzeczy.

ZALETY TURBO SUSZARKI:

  • Szybko suszy ubrania, pościel, bieliznę garderobę itp.,
  • Pozostawia niepogniecione ubrania,
  • Wyjaławia suszone rzeczy zabijając niektóre bakterie,
  • Może służyć do ogrzewania pomieszczeń,
  • Po złożeniu zajmuje mało miejsca, można zabrać ze sobą w podróż,
  • Nie zużywa aż tyle energii co inne suszarki do odzieży.