Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia:

Ekologiczny preparat ułatwiający czyszczenie kotła oraz komina. Pozwala wyeliminować twarde złogi osadów i szlaki, zanieczyszczenia przewodów kominowych sadzą oraz korozję metalowych elementów kotła i komina.Stosowanie Kominiarza-Wypalacza Sadzy poprawia wymianę ciepła, co pozwala zmniejszyć zużycie paliwa oraz emisji pyłów i gazów. Poprawia sprawność kotła, co eliminuje częste przestoje wymuszone przez zanieczyszczenie.Preparat można stosować w przypadku używania jako paliwa węgla kamiennego, węgla brunatnego, biomasy i innych paliw ekologicznych.

SPOSÓB UŻYCIA
Jedno opakowanie preparatu dodawać do płonącego paleniska (2-3 x na tydzień) – systematycznie przez cały sezon grzewczy.W przypadku kotła mocno zanieczyszczonego, preparat należy dawkować dwa razy dziennie przez okres co najmniej 14 dni.

TRWAŁOŚĆ: 18 miesięcy od daty otwarcia opakowania.

PRZECHOWYWANIE I MAGAZYNOWANIE:
Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-30 °C, w suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych i źródeł ciepła, gorących powierzchni i otwartego ognia. Nie magazynować razem z materiałami zapalnymi, utleniaczami, reduktorami. Chronić przed wilgocią.

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Stan skupienia: Ciało stałe drobnokrystaliczne
  • Barwa: Jasnozielony
  • Zapach: Bezzapachowy
  • Gęstość względna: 1,85 +-0,05g/cm3
  • pH r-r wodnego: 9,5

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...