Wczytuję dane...

Wysokiej jakości farba tablicowa przeznaczona do malowania wewnętrznych powierzchni cementowych, murowanych, na płytach gipsowych i gipsowo-kartonowych oraz na powierzchniach tynkowanych. Tworzy twardą i ścieralną powłokę umożliwiającą wielokrotne zapisywanie notatek. Pozwala stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrza. Doskonała również na takich powierzchniach jak: drzwi, meble, itp.

SPOSÓB UŻYCIA
Powierzchnię oczyścić z brudu, kurzu, luźnego materiału i zanieczyszczeń, które mogąc wpłynąć na przyczepność farby. Zalecamy przed malowaniem zagruntować powierzchnie (np. ULTRA GRUNT TX15 ), w celu zwiększenia przyczepności farby. Bezpośrednio przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. Malować pędzlem lub wałkiem. Po nałożeniu jednej warstwy produkt gotowy jest do użycia, w celu poprawy jakości użytkowania produktu zaleca się nałożenie 2-3 warstw. Kolejną warstwę nakładać po 2 godzinach. Po skończonej pracy narzędzia umyć wodą z mydłem. Wydajność: 5m2/1l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności i struktury podłoża.

PRZECHOWYWANIE I MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-25°C, w suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

<script type="text/javascript">
var ZCallbackWidgetLinkId = '45ccbf4ed81195096caf4ae09238472c';
var ZCallbackWidgetDomain = 'my.zadarma.com';
(function(){
  var lt = document.createElement('script');
  lt.type ='text/javascript';
  lt.charset = 'utf-8';
  lt.async = true;
  lt.src = 'https://' + ZCallbackWidgetDomain + '/callbackWidget/js/main.min.js';
  var sc = document.getElementsByTagName('script')[0];
  if (sc) sc.parentNode.insertBefore(lt, sc);
  else document.documentElement.firstChild.appendChild(lt);
})();
</script>