Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

PISTOLET DO KLEJU NA GORĄCO NA KLEJ 7mm 20W

Pistolet do kleju jest narzędziem, dzięki któremu możesz w trwały sposób łączyć ze sobą poszczególne elementy. Przeznaczony jest do klejenia na gorąco, dlatego też wyposażony został w grzałkę, która podgrzewa wkłady klejowe do odpowiedniej temperatury, topiąc je i przygotowując do użytku.

DO CZEGO STOSOWAĆ PISTOLET DO KLEJU?

Pistolety do kleju posiadają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się przy rozmaitych pracach naprawczych, kiedy połamane lub pęknięte elementy wymagają ponownego połączenia. Najczęściej wykorzystywane są do tego wkłady klejowe uniwersalne, ale przy bardziej konkretnych zadaniach można korzystać z innych wariantów.

 Z tego względu pistolety doskonale sprawdzają się także przy majsterkowaniu, modelarstwie, ale też w czasie dekorowania rozmaitych przedmiotów. Wówczas warto wykorzystać wkłady klejowe z brokatem, przezroczyste lub w dowolnych kolorach do wyboru. Pistolety do kleju są wyjątkowo przydatne w wielu sytuacjach, dlatego warto wyposażyć swój przydomowy warsztat w to elektronarzędzie wraz z zestawem wkładów klejowych.

Pistolet do kleju na gorąco o mocy 20W.

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Długość kabla: 95 cm
  • Średnica wkładu klejowego: 7 mm
  • Zasilanie: 110V - 220V  


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...