Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Odstraszacz ultradźwiękowy to skuteczny sposób na pozbycie się szczurów, myszy, karaluchów, pająków, żuków, much, komarów i innego robactwa z Twojego domu. 

 Urządzenie bazuje na technologii wykorzystującej impulsy elektromagnetyczne wysyłane przez kable elektryczne znajdujące się w ścianach Twojego domu. Docierają one do miejsc, w których żyją i rozmnażają się karaluchy, szczury i pająki. Impulsy działają na ich układ nerwowy, sprawiając, że szkodniki czują się niekomfortowo i uciekają na zawsze.  Nie potrzebujesz baterii i nie musisz konserwować urządzenia! Sygnały te nie są słyszalne dla ludzi, psów oraz kotów!

Oferowane urządzenie skutecznie działa w pomieszczeniach do 200m2. 

 Odstraszacz jest zasilany z gniazdka sieciowego 230V (jego działanie sygnalizuje zielona dioda). Wyposażony on jest również w lampkę nocną, którą włącza/wyłącza się przyciskiem. Odstraszacz jest bezpieczny dla ludzi, nie zawiera toksycznych środków chemicznych używanych w np. trutkach na gryzonie czy mrówki.

Zalety:

Łatwy w użyciu, wystarczy włożyć go do gniazdka Nieograniczony czas działania! Nie wymaga baterii; działa 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu Fale elektromagnetyczne odstraszą karaluchy, pająki, robaki, mrówki, gryzonie Oczekiwane rezultaty po 1-3 tygodni. 

UWAGA: Urządzenia nie wolno przysłaniać meblami lub innymi przeszkodami utrudniającymi rozchodzeniu się fal.

Odstraszacz ultradźwiękowy to skuteczny sposób na pozbycie się szczurów, myszy, karaluchów, pająków, żuków, much, komarów i innego robactwa z Twojego domu.