Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia:


Doskonałe lusterko kosmetyczne z powiększeniem. Wyposażone w aż 22 diody doświetlające LED po zewnętrznej stronie głównego lustra. Diody LED są uruchamiane dotykowo - wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu lusterka aby je aktywować i rozświetlić sobie przestrzeń roboczą np. w trakcie wykonywania makijażu. Bardzo ciekawy, a zarazem wygodny i praktyczny gadżet który ułatwi wszelkie zabiegi kosmetyczne w domowych warunkach. Produkt posiada ponadto praktyczną półeczkę na drobiazgi w podstawie lusterka. Jest ono w pełni regulowane - w płaszczyźnie 360 stopni, co czyni je jeszcze bardziej uniwersalnym i elastycznym. Umożliwia to jego dogodne ustawienie zależnie od warunków oświetleniowych czy własnej potrzeby.

Cechy produktu:

Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.
Lusterko posiada funkcję powiększenia, co znacznie ułatwia wykonywanie makijażu twarzy.
Jest wyposażone w aż 22 diod doświetlających LED na obrysie.
Aktywacja diod jest bardzo prosta i wygodna dzięki dotykowemu sensorowi - wystarczy kliknąć w lusterko aby je uruchomić i doświetlić sobie przestrzeń roboczą.
Posiada solidną podstawę z dodatkową półeczką na drobiazgi, co zwiększa jego stabilność i utrudnia przypadkowe wywrócenie się.
Lusterko jest w pełni regulowane (w płaszczyźnie 360 stopni), co pozwala dogodnie je ustawić zależnie od naszych potrzeb bądź warunków oświetleniowych w pomieszczeniu.
Wyposażone zostało w 3 dodatkowe lusterka. Standardowe po prawej stronie oraz 2 dodatkowe lusterka powiększające (2x i 3x) po lewej stronie.

Materiał: tworzywo sztuczne (ABS)
Zasilanie: 4x bateria AAA (brak w zestawie)
22 diody doświetlające LED
Wysokość całkowita lusterka: 29 cm
Szerokość lusterka: 19 cm
Duże lusterko: 24 cm x 16,5 cm
Dodatkowe lusterko boczne: 24 cm x 8 cm