Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Nastrzykiwarka jest niezbędnym narzędziem, gdy przygotowujemy własne szynki, wędzimy lub chcemy przyrządzić pyszny obiad.

Dzięki nastrzykiwaniu, mięso będzie dużo bardziej soczyste, smaczniejsze, lepiej przyprawione, a przede wszystkim zdrowsze, gdyż to my decydujemy jakich przypraw i składników użyjemy.

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Pojemność strzykawki: 30 ml
  • Materiał: Tworzywo sztuczne + Stal nierdzewna
  • Kolor: Czerwony + Transparentny
  • Liczba igieł: 3

Igła z pięcioma otworami została wykonana ze stali nierdzewnej, która gwarantuje bezpieczne użytkowanie w kontakcie z żywnością. Igła sprawdzi się podczas nastrzykiwania, gdy chcemy równomiernie rozprowadzić marynatę. Dzięki pięciu otworom marynata zostanie rozprowadzona na jedną ze stron.
Igła z dwoma otworami została wykonana ze stali nierdzewnej, która gwarantuje bezpieczne użytkowanie w kontakcie z żywnością. Igła sprawdzi się podczas nastrzykiwania marynatą zawierającą duże kawałki przypraw. Dzięki dwóm otworom marynata zostanie rozprowadzona równomiernie z dwóch stron.
Igła z otworem na końcu została wykonana ze stali nierdzewnej, która gwarantuje bezpieczne użytkowanie w kontakcie z żywnością. Igła sprawdzi się podczas nastrzykiwania punktowego, kiedy chcemy dotrzeć z marynatą w konkretne miejsce.
Każda z igieł posiada plastikowy kapturek zabezpieczający na ostrym zakończeniu, który chroni przez przypadkowym skaleczeniem.

Strzykawka posiada podziałkę ułatwiającą precyzyjne dozowanie marynaty. Tłok zakończony jest oczkiem, które znacząco ułatwia napełnianie i gwarantuje stabilny uchwyt. Warto zwrócić uwagę, że oferowana strzykawka posiada gumową uszczelkę, która idealnie dopasowuje się do ścianek - inne strzykawki tego nie mają.

Mocowanie igieł pasuje do wszystkich standardowych strzykawek z zakończeniem luer - najpowszechniejsze w Polsce i dostępne w każdej aptece.