Bestsellery
MASKA MASECZKA WIELORAZOWA NA TWARZ
MASKA MASECZKA WIELORAZOWA NA TWARZ
1,49 zł
szt.
Promocje
OGRODNICZKI DUŻA DONICA DONICZKA KWIATOWA OSŁONA
OGRODNICZKI DUŻA DONICA DONICZKA KWIATOWA OSŁONA
89,00 zł 39,00 zł
szt.
SOWA DUŻA DONICA DONICZKA KWIATOWA OSŁONA ROŚLIN
SOWA DUŻA DONICA DONICZKA KWIATOWA OSŁONA ROŚLIN
89,00 zł 39,00 zł
szt.
MOP PŁASKI ZE SPRYSKIWACZEM + MIKROFIBRA NA RZEP
MOP PŁASKI ZE SPRYSKIWACZEM + MIKROFIBRA NA RZEP
54,50 zł 39,00 zł
szt.
ŁUK NA RÓŻE KWIATY 240cm + KOTWY PERGOLA OGRODOWA
ŁUK NA RÓŻE KWIATY 240cm + KOTWY PERGOLA OGRODOWA
99,00 zł 57,00 zł
szt.
Statystyki
Produktów:
5348
Kategorii:
126
Nowości:
143
Promocje:
25

Program Lojalnościowy

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY - REGULAMIN

 1. Program lojalnościowy decortrend.pl jest przeznaczony dla klientów sklepu internetowego a opiera się na sprzedaży premiowej, w ramach której klientom przyznawane są punkty za zakupione towary.
 2. Organizatorem Programu lojalnościowego decortrend.pl jest SWIP Decortrend Sp. z o.o. Sp. K. ul. Łódzka 308, 25-655 Kielce
 3. Warunkiem wystarczającym do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym decortrend.pl jest rejestracja i dokonanie zakupów w sklepie internetowym. Użytkownicy posiadający indywidualnie uzgodnione rabaty mogą wybrać czy przystąpić do programu i utracić rabaty czy pozostać na dotychczasowych zasadach rabatowych.
 4. Uczestnik Programu lojalnościowego decortrend.pl otrzymuje 1 punkt za każde 1 zł wydane w sklepie internetowym. Punkty naliczane są od zaokrąglonej do najbliższej wartości całkowitej wartości towarów (do 1 zł) pomniejszonej o ewentualne rabaty. Punkty raz zdobyte nie będą odbierane.
 5. Punkty można też zdobywać za inne czynności, np. zapis do newsletter, opinie o produktach. O możliwości zdobycia punktów za określoną czynność użytkownik jest informowany przez aplikację sklepu internetowego.
 6. Organizator może zwiększyć lub zmniejszyć ilość punktów otrzymywaną za zakup określonych produktów.
 7. Punkty uzyskane w programie lojalnościowym decortrend.pl można wymienić na towary z oferty "Produkty wymienialne w program lojalnościowym" Do bieżącego zamówienia nie można wymienić na rabat punktów uzyskanych za to zamówienie.
 8. Punkty można wykorzystywać jedynie na zakupy w sklepie decortrend.pl; punktów nie można wymieniać na gotówkę.
 9. Punkty zdobyte w programie lojalnościowym decortrend.pl nie tracą ważności przy kolejnych zakupach.
 10. Uczestnik może sprawdzić aktualnie zgromadzoną ilość punktów logując się na stronie decortrend.pl, w zakładce "Moje Konto". Uczestnik może wymienić punkty na towary na stronie decortrend.pl, podczas składania zamówienia w sklepie internetowym.
 11. Dla bieżącego zamówienia użytkownik nie może uzyskać rabatu z punktów lojalnościowych jeśli wcześniej skorzystał z bonu rabatowego.
 12. Użytkownik ma wszelkie prawa wynikające z ogólnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności prawa wynikające z przepisów o ochronie danych osobowych (m.in. podgląd/edycja/usunięcie swoich danych osobowych z bazy danych). Szczegółowo jest to opisane w regulaminie sklepu stanowiącym integralną cześć niniejszych zasad.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sklep stacjonarny:

Telefon: 517-378-341

Email: sklep.decortrend@gmail.com

Odbiory osobiste: Legnicka 28, 25-328 Kielce

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl