Ogród

Kto z nas nie lubi spędzać czasu na przydomowym tarasie lub odpoczywać w cieniu drzew i otoczeniu pachnących kwiatów i krzewów? To między innymi dlatego istotne są różnorodne artykuły i akcesoria ogrodowe, które pomogą utrzymać porządek i ład na działce. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć wszystko do ogrodu – zaczynając od przyrządów do uprawy roślin i pielęgnacji gleby, przez produkty do odstraszania ptaków, kończąc na wyposażeniu grilla.

Zamiatanie i sprzątanie liści, podlewanie trawników, sadzenie roślin i kwiatów – te czynności są znane wszystkim osobom, które dbają o estetykę swojej działki. To między innymi z myślą o nich prowadzone jest nasze przedsiębiorstwo – oferujemy piankową matę pod kolana, składany pojemnik na liście, aeratory sandałowe, pikowniki oraz rękawice ochronne. Tego typu artykuły do ogrodu sprawiają, że wykonywanie wszystkich czynności związanych z uprawą i pielęgnacją roślin staje się dużo prostsze.

Wśród akcesoriów ogrodowych w naszym sklepie znajdują się również węże do nawadniania i zraszania trawników oraz artykuły do ochrony drzew i owoców przed ptakami. Posiadamy między innymi sztuczne kruki, orły i sokoły do odstraszania szpaków i gołębi oraz siatki ochronne przeciw tym ptakom. Tego typu wyposażenie ogrodu gwarantuje spokojny relaks na zawsze zadbanej i uporządkowanej działce.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  <script type="text/javascript">
  var ZCallbackWidgetLinkId = '45ccbf4ed81195096caf4ae09238472c';
  var ZCallbackWidgetDomain = 'my.zadarma.com';
  (function(){
    var lt = document.createElement('script');
    lt.type ='text/javascript';
    lt.charset = 'utf-8';
    lt.async = true;
    lt.src = 'https://' + ZCallbackWidgetDomain + '/callbackWidget/js/main.min.js';
    var sc = document.getElementsByTagName('script')[0];
    if (sc) sc.parentNode.insertBefore(lt, sc);
    else document.documentElement.firstChild.appendChild(lt);
  })();
  </script>